Kunstgras na bezoek Ceelen spic en span

25-09-2017 22:41

 

Het kunstgras (voetbal en tennis) op ons complex kan er weer even tegen. De firma Ceelen Sportonderhoud kwam langs voor het jaarlijkse onderhoud. Daarvoor kwam het bedrijf uit Flevoland met een ingenieus apparaat naar Oostknollendam. Niet alleen ons hoofdveld werd daarmee professioneel onder handen genomen, ook de tennisbaan op "Klein Wimbledon" werd dezelfde dag flink aangepakt.

Naast andere onderhouds-activiteiten werden de rubberen korrels van het voetbalveld in één beweging opgezogen, schoongemaakt en weer terug gestort. Daarvoor reed de tractor-achtige machine heel langzaam over het veld. Baan voor baan. Een langdurige klus. Op de tennisbaan werd met de dezelfde machine het zand van alle viezigheid ontdaan. Kortom, onze fraaie kunstgrasvelden liggen er weer spic en span bij.

                                                                 - Mopper De Ceelen-werknemer overlegt nog even met chef-velden, Aad Stam. Op de andere foto giert het wonderapparaat van Ceelen over het tennisveld. Het zuigt, wast en nog veel meer.