Aanvraag overkapping nu bij gemeente

09-04-2018 17:57

We kunnen straks droog naar de wedstrijden kijken. Altijd. Knollendam krijgt een heuse overkapping. Het is al even bekend. Ook de plek trouwens: boven het terras voor de kleedkamers. Het nieuwe 'dak'  wordt maar liefst 14 meter breed (vrijwel de totale breedte van het kleedkamergebouw) en een kleine vier meter diep. Daar blijft het niet bij. Wellicht wordt de ontstane ruimte ook voorzien van een bewakings-camera en permanente verlichting. De aanvraag voor de omgevingsvergunning ligt inmiddels bij de gemeente Wormerland. Dat valt te lezen in weekblad De Zaankanter, bij het gemeentenieuws. Op de foto Mop-leider Jaap op de plek waar de nieuwe innovatie moet komen; de andere foto laat zien hoe zo een terras er ongeveer uitziet.  - Mopper -