AED hangt dankzij Vriendenloterij nu buiten

01-11-2017 10:26

 

Met dank aan de Vriendenloterij. Die instantie stuurde vv Knollendam een buitenkast. Voor onze defibrillator. Die hing al jaren in de kantine. In de bezemkast. Dus eigenlijk alleen beschikbaar als er activiteiten waren. Daar is nu verandering in gekomen. Bestuurslid Frank legde de noodzakelijke elektriciteit aan in het kleedkamergebouw. De maandagochtendploeg monteerde kast aan de buitenmuur en plaatste de AED (Automatische Externe Defibrillator) erin.

En dus kan iedereen nu gebruik maken van het apparaat. Prima! Weliswaar hangt er een slot-met-code  aan. Een cijfercombinatie die bij velen rond de club wel bekend is. Voor anderen geldt - zo gaat dat ook elders - dat 112 gebeld moet worden. Vervolgens laat de centralist aldaar weten met welke code de kast bij VVK  geopend kan worden. Overigens heeft de Contactcommissie plannen nóg een openbaar toegankelijke AED (ook aan het Dorpshuis hangt er één) in het dorp te plaatsen.

                                                                                                                                        - Mopper -

De AED op het Knollendam-complex. Voor iedereen nu zichtbaar en beschikbaar.