Affiche-bord als geheugensteuntje

10-02-2016 12:04

Automobilisten, fietsers en wandelaars langs ons complex kunnen er niet omheen: het affiche-venster bij de brug van ons complex. Onze website is - als moderne opvolger van de Knol Knal - natuurlijk het paradepaardje van vv Knollendam. Fraai vormgegeven, actueel, informatief, talrijke fot's foto's, filmpjes. Maar ook de kleine vitrine bij ons veld is inmiddels niet meer weg te denken als snel geheugensteuntje voor passanten.

Een mini-onderzoekje (niet wetenschappelijk) heeft zelfs uitgewezen dat 85% van de voorbijgangers even een blik werpt op de opvallende groene en gele affiches. En dat is ook de bedoeling. Zo kan een ieder zien, wat er de komende tijd bij ons te doen is. Overigens zijn er vage wensen het bordje te enigszins vernieuwen, te moderniseren; zelfs aan een een lampje erboven (op zonne-energie!) wordt gedacht. Wie idee├źn heeft mag zich melden.

                                                                                                                             - Mopper -