Drone vervangt Maartje 62 bij Knollendam

27-02-2017 14:10

De tijd gaat snel. De techniek ook. Zo is het fenomeen "waar schijt de koe" alweer geschiedenis. Bij bijna elk Knollendam-jubileum kwam ze de laatste tijd opdraven, Betsie 5, Truus 21 en niet te vergeten de dame die in de laatste twee edities haar kunsten vertoonde Maartje 62. Dat is nu voltooid verleden tijd. Haar plaats wordt in mei bij het feest rond het 85-jaar bestaan ingenomen door een heuse drone.

De spelregels zijn inmiddels bekend. Je koopt voor 5 euro een vakje, zoals dat op de foto is te zien. Dat vierkantje komt ''virtueel" overeen met een plekje op het veld. Een techneut laat tijdens het hemelvaartsweekend een drone opstijgen, met daaronder gemonteerd een (dart)pijltje. Die zal boven ons kunstgrasveld op een willekeurige plek worden losgelaten. Slimmerikken berekenen vervolgens met welk vakje dat overeen komt op het grote vel papier. . Het juiste nummer  (ook die in de directe omgeving) levert een (flinke) geldprijs op.

                                                                                                                                            - Mopper -