Extra elektriciteit aangelegd

12-11-2014 23:00

 

Extra elektriciteit aangelegd

Even ontstond er in Oostknollendam lichte paniek toen enkele dorpsbewoners op ons complex mannen in witte pakken hadden gesignaleerd. De onrust kon snel worden weggenomen. Er moesten onder de vloer wat nieuwe leidingen worden aangelegd zodat er in de keuken meer apparaten tegelijkertijd aan konden staan. Dat betekende dat er onder de vloer werkzaamheden werden verricht. Lars Zijp  hulde zich in een wit waterdicht pak om zijn eigen kleren schoon te houden. De operatie waarbij ook Hans Knijnsberg en Frank Konijn betrokken waren duurde in totaal 4 uur.  Onder de kantine werden enkele dode spinnen en salamanders aangetroffen, maar nadat het trio van de schrik was bekomen konden de werkzaamheden worden hervat.

 Lars klaar voor ondergrondse expeditie