Geen klok in assortiment ALFA bier

31-01-2017 11:59

Na Amstel, Horeca en Heineken drinken we nu ALFA bier. En daar is niets mis mee, blijkt uit de positieve reacties aan de bar. Daarom hadden we er naast een klok van Heineken en Amstel ook graag een ALFA-klok in de kantine gehad. Voor de pr-afdeling van onze club reden daartoe een verzoek te doen bij de Limburgers. Maar helaas, die zit (nog) niet in het assortiment.

Wel werden we uitgenodigd een rondleiding te doen bij de brouwerij in Schinnen. Hierbij  het antwoord op ons verzoek:  "Wat leuk om te horen dat jullie over zijn gegaan naar ALFA bier. Daar zijn wij als Limburgers natuurlijk heel trots op. Helaas hebben wij geen ALFA klokken in ons assortiment. Wij zien jullie graag op onze rondleiding ! Met vriendelijke groeten, Monique Mullenders,  ALFA Brouwerij, Thull 15, 6365 AC Schinnen, 046-4432888".
                                                                                                                                                                                                                                               - Mopper -