Gerbrand Bloem 7 : 7 toernooi

09-02-2013 21:29

 

Gerbrand Bloem 7 : 7 toernooi.

 

Dit moet een jaarlijks terugkerend toernooi worden bij vv Knollendam. Het gaat gespeeld worden in de maand mei als afsluiting van het voetbalseizoen. Probeer alvast een team van minimaal 7 spelers bij elkaar te krijgen, er wordt gespeeld op een half veld met 6 veldspelers en een keeper. Het is de bedoeling dat we in 2 categorie├źn spelen. De geoefende teams met nog voetballende spelers of spelers die hoog gespeeld hebben. Ook willen we een poule maken met familie teams die puur voor de gezelligheid deelnemen en uit Dames en Heren kunnen bestaan. Als er behoefte is aan een poule voor alleen maar Dames teams dan is dat altijd te regelen. Bij het opgeven vd teams willen wij graag dat de naam, leeftijd en mate van vaardigheid van iedere speler wordt doorgegeven. Voor meer informatie kunnen jullie terecht bij onze bestuursleden, Hans, Aad, Lars, George, Frank en Nick.