Het mag geen naam hebben? Bij Knol wel!

20-02-2018 11:53

 

'Het mag geen naam hebben' gaat bij Knollendam al een tijdje niet meer op. Onder meer een plantsoen, een steeg, een tribune, een plein, een zonnig hoekje. Allemaal kreeg het een naam van iemand die iets heeft betekend bij Knol. En/of zich nog immer inzet voor de club. Volkomen terecht allemaal. En wat te denken van 'Klein Wimbledon', de inmiddels breed ingeburgerde naam van onze fraaie tennisbaan? Bezoekers (en dat zijn er steeds meer) zijn louter positief over onze fraaie accommodatie.

Ook over de ligging, prachtig centraal in het dorp. Sportcomplex dus. Want het is natuurlijk al jaren niet alleen voetbal bij VVK. Ook tennis, jeu-de-boule (acht banen!) en  buiten-volleybal worden bij ons beoefend. Kortom, een heus sportcomplex dus. 'Aan de dijk'. Zoals ook valt te lezen op bijgaande foto op het affiche aan de deur van 't Melkhuisje.  Het mag dus allemaal wél een naam hebben bij Knollendam. Terecht. En bovenal: 'fraai gelegen tussen de Zaan en natuurgebied Wormer- en Jisperveld'.

  - Mopper -