Honden niet meer welkom

18-01-2016 15:15

Honden niet meer welkom
De kogel is door de kerk. Het uitlaten van honden op het sportcomplex van Knollendam is vanaf heden niet meer toegestaan. Aanvankelijk werd het uitlaten nog gedoogd. Mits het resultaat van het aangenaam verpozen door de honden-uitlater werd opgeruimd. Daarvan is echter steeds minder sprake. Daarbij ontdekken steeds meer honden-bezitters als een aangenaam rondje. Het resultaat: steeds meer trappen we op ons mooie sportpark in de honden-stront. En dat willen we uiteraard niet. Daarom heeft het VVK-bestuur besloten voortaan bij ons geen honden meer te dulden op ons complex. Een en ander blijkt ook uit het bordje (zie foto) , dat de club bij de ingang heeft geplaatst.

 Uit deze hierogliefen moeten hondenbezitters kunnen opmaken dat honden op ins veld niet meer zijn toegestaan