Ideale warming up bezorgt winst in derby

06-02-2015 13:13

Ideale warming up bezorgt winst in derby

Het kunstgrasveld van Knollendam is van uitstekende kwaliteit. Het kan er zelfs voor zorgen dat  sneeuw die een paar dagen eerder is gevallen tot de zomer  blijft liggen. Dat is fijn maar toch wel lang.  Zondag om 11  uur was het veld dus nog steeds met een wit tapijt bedekt. De spelers van het eerste waren er op gebrand om de derby door te laten gaan  en gewapend met sneeuwschuivers gingen Steven en zijn mannen de koude substantie te lijf geholpen door Aad Stam die met de trekker ook een niet geringe hoeveelheid aan de kant veegde. Rond 12 uur was het veld zo groen als kunstgras en klaar voor de derby

  Boven: het veld zondag omstreeks 11 uur

 Beneden Steven en spelers van het eerste  ruimen de sneeuw op

U kunt hier schrijven...