IJsmeester Aad vast item in Zaankanter

24-03-2018 20:51

IJsmeester Aad vast item in Zaankanter

Aad Stam is inmiddels de bekendste  ijsmeester van de Zaanstreek. Zonder concurrentie. Hij figureerde onlangs in weekblad De Zaankanter. Voor de tweede keer in korte tijd. En beide keren op de voorpagina. Begin maart was dat ook al het geval, toen hij met  Car (vanwege mogelijke priksleewedstrijden) op de Prins Corvaart de dikte van het ijs inspecteerde.
Het Nieuws- en Advertentieblad is sowieso populair in Oostknollendam. Natuurlijk omdat het gemeentenieuws van Wormerland erin staat. Maar ook met veel nieuwtjes en foto's over de hele Zaanstreek én uit het dorp. Zoals over vv Knollendam natuurlijk, maar zeker niet alleen. En dat wordt gewaardeerd, blijkt uit een (niet wetenschappelijk) mini-onderzoekje. - Mopper -