ITS-heftrucks sponsort met nieuw bord

04-10-2017 18:44

ITS-heftrucks sponsort met nieuw bord

Is een trouwe adverteerder/sponsor, ITS-heftrucks uit Wormerveer. Al heel veel jaren. Ook met een reclamebord op sportpark 'Aan de Dijk'. Dat bord werd wat ouder. Daarom liet het bedrijf een nieuwe maken, dat inmiddels door de Mop gemonteerd is. Een heel fraai exemplaar trouwens, zoals de foto laat zien. Die laat trouwens nog iets opmerkelijks zien.

Het gaat om de rubberen korrels. Wie kent ze niet. Waren weken het gesprek van de dag. Die korrels dus, lagen ineens in grote hoeveelheden niet óp, maar náást het veld. Kan gebeuren. Het heeft allemaal te maken met een wolkbreuk onlangs. Daardoor stond ons kunstgrasveld binnen een paar minuten onder water, en spoelden de korrels weg.

                                                                                                                                                    - Mopper -

BIJ DE FOTO: Bord met korrels.