jubileumfeest 85 jaar v.v. Knollendam

20-06-2017 14:59

Slotdag jubileumfeest

Over het weer hebben we niet te klagen. Wat hebben we een prachtig weer gehad. Op de laatste en warmste dag van het jubileumfeest was er het  Gerbrand Bloem 7x7 toernooi, een beachvolleybaltoernooi en een jeu de bouletoernooi. De avond werd afgesloten met een spetterend optreden van Akoestix. Het Gerbrand Bloemtoernooi werd gewonnen door The Jeffreys, het jeu de bouletoernooi werd gewonnen door Hans Knijnsberg en het beachvolleybaltoernooi werd ook gewonnen. Het was een geslaagd feest. Een woord van dank aan de organisatie die drie lange dagen in touw is geweest om het iedereen naar de zin te maken en een woord van dank aan alle vrijwilligers die achter de bar gestaan hebben, muntjes hebben verkocht of op andere wijze zich verdienstelijk hebben gemaakt voor de club. HULDE!

Als Joop scoort is het dubbelfeest

 

Dag twee: zeskamp, Bingo en Lots of Zwet

Vandaag de tweede dag van het jubileumfeest. Om 16.00 uur begon de zeskamp voor de jeugd. Daarna was er  een zeskamp voor de oudere jeugd en in de kantine werd er  gebingood. De avond werd besloten met een concert van Lots of Zwet.

De jeugd vermaakte zich op de zeephelling

 

Waar dropt de pijl?

Enkele maanden lang hield het fenomeen 'waar dropt de pijl' Knollendam in zijn greep. Een drone zou in de lucht boven een stuk karton cirkelen en een pijl laten vallen in een vakje. Donderdagavond was het zover. Een drone steeg op cirkelde op ongeveer 6 meter boven het stuk karton en liet de pijl los. De eerste poging ging echter niet goed en de pijl belandde op het gras. De volgende poging belandde ook naast het karton. De derde poging was raak. De pijl viel naar beneden en boorde zich in vakje nummer 32.  Er waren tal van gelukkigen die het juiste nummer hadden geraden. Onder hen Bart van der Laan. Lid van de Mopploeg.Hij besloot op het laatste moment een gokje te wagen en ziedaar: KASSA. De bereidwilligheid om deze geldprijs om te zetten in munten en alle aanwezigen te trakteren op een consumptie bleek helaas nauwelijks aanwezig bij de inwoner van Wormer. Jaap Leegwater hoopt dat Bart maandagochtend in de herkansing alsnog uitpakt met gebak

De pijl is gedropt. George, Jaap en René zijn ter plekke

 

Jubileumwedstrijd

Het jubileumfeest opende donderdag met een wedstrijd tussen een mix van spelers van het eerste, het tweede en het derde. Het werd na een doelpuntrijk duel 8-6 of misschien wel 8-7 en misschien ook wel niet. Edwin Klompmaker scoorde niet met een fraaie omhaal maar wel uit een penaltyEdwin Klompmaker scoort uit een penalty 8-6 of 8-7 ofzo