Knollendam 35+ verrassend in Jisp

19-05-2018 19:32

Knollendam 35+ verrassend  in Jisp

Knollendam 35+  vertrok goed uit de startblokken op het jaarlijkse S.M.I.T./Lijfkracht toernooi. De eerste twee wedstrijden werden gewonnen. De laatste twee partijen haperde de machine een beetje zodat Knollendam derde werd in poule C. In de finale ronde werd Jisp 1 verslagen met 6-5 nadat de groengelen eerst tegen een 2-5 achterstand aankeken. The Strong Game heette het team waarin tal van spelers van Knollendam 1 te bewonderen waren. Zij werden tweede in hun poule en in de finale ronde waren zij wel/niet te sterk voor De Krasse Knarren, het veteranenteam van Jisp.

Knollendam 35+- Staan vlnr Joop Meyer, Riccardo, Lars Zijp. Bart Korver en Hans Knijnsberg. Gehurkt vlnr Frank Konijn, Robin Bloem, Danny Kramer en René Oortwijn

 

U kunt hier schrijven...