Knollendam andermaal milieubewust

09-03-2017 23:37

Al eerder gaf Knollendam blijk de klimaatproblemen serieus te nemen. Dat was toen enige jaren terug werd besloten het dak van de kantine te voorzien van zonne-panelen. Daarmee waren we indertijd voorloper in de regio. De jaren daarna kwam het plaatsen ervan pas echt op gang. Een goede beslissing dus van het bestuur, blijkt achteraf. Voor het milieu, maar ook voor de energiekosten.

In clubhuis 't Trefpunt is sinds maart op donderdag en zondag wederom een staaltje milieu-bewustzijn zichtbaar. Het gaat om de bakjes waar de patat en mayo in gaan. Die waren altijd van plastic. Maar nu niet meer. De frieten gaan bij Knollendam tegenwoordig in milieu-vriendelijke papieren bakjes. Dit dankzij een geste van overbuurman Jan Dekker en Remmert Dekker (sinds 1896), drukkerij in verpakkingen. Hartelijk dank hiervoor. Trouwens, het gaat hier niet om een klein doosje van die bakjes. Integendeel. Volgens kenners hebben we een enorme voorraad, zeker genoeg tot ongeveer 2050. Hulde!

- Mopper -