Knollendam de kleinste, KFC de grootste

25-04-2018 21:45

Knollendam de kleinste, KFC de grootste

KFC is de grootste voetbalclub van de Zaanstreek met 64 teams. Net als de Grote Koogse hebben ook  Sporting Krommenie, Fortuna Wormerveer, SVA (Assendelft) en WSV ’30 uit Wormer meer dan 50 (!) teams. Knollendam is als dorpsclub de kleinste, met vier teams. Dit valt te lezen op de populaire nieuws-website van de Orkaan.Voetballen op zondag is steeds minder populair, blijkt.Van de 21 Zaanse clubs zijn er vijf met minder dan 10 teams: Hellas Sport (8), Jisp (7), PSZ en Rood-Wit (5) en Knollendam (4). De beide laatste clubs kregen er ten opzichte van 2016 echter wel beide een team bij. Opvallend is dat Hellas Sport (fusieclub van de ooit toonaangevende Zaandamse clubs ZFC en ZVV) is afgegleden tot één van de kleinere in de Zaanstreek.   -Mopper -    Zie: De Orkaan>>>>        

  Knollendam de kleinste. (Grafiek uit de Orkaan  )

U kunt hier schrijven...