Knollendam eindigt onderin de middenmoot

14-04-2018 22:25

Knollendam eindigt onderin de middenmoot

Knollendam was vanavond met twee koppels vertegenwoordigd bij het clubkampioenschap klaverjassen van Oostknollendam. Knollendam verscheen op volle oorlogssterkte in het Dorpshuis. Na enkele stevige robbers werd algauw duidelijk dat Knollendam hoge ogen zou gaan gooien en zou strijden voor een eervolle plek ergens beneden in de onderste regionen van de middenmoot. En het werd uiteindeijk een keurige weverdiende dertiende plaats. Het team van het stichtingsbestuur van Knollendam bestaande uit Rob Hand, Ellen Krijgsman, Robert Jan Krijgsman en Hannie Oortwijn eindigde op de tweede plaats  Het team van Knollendam v.l.n.r. René, Dylan, Huub en FrankLees meer: https://www.vvknollendam.nl/

Knollendam eindigt onderin de middenmoot

Knollendam was vanavond met twee koppels vertegenwoordigd bij het clubkampioenschap klaverjassen van Oostknollendam. Knollendam verscheen op volle oorlogssterkte in het Dorpshuis. Na enkele stevige robbers werd algauw duidelijk dat Knollendam hoge ogen zou gaan gooien en zou strijden voor een eervolle plek ergens beneden in de onderste regionen van de middenmoot. En het werd uiteindeijk een keurige weverdiende dertiende plaats. Het team van het stichtingsbestuur van Knollendam bestaande uit Rob Hand, Ellen Krijgsman, Robert Jan Krijgsman en Hannie Oortwijn eindigde op de tweede plaats  Het team van Knollendam v.l.n.r. René, Dylan, Huub en FrankLees meer: https://www.vvknollendam.nl/

Knollendam eindigt onderin de middenmoot

Knollendam was vanavond met twee koppels vertegenwoordigd bij het clubkampioenschap klaverjassen van Oostknollendam. Knollendam verscheen op volle oorlogssterkte in het Dorpshuis. Na enkele stevige robbers werd algauw duidelijk dat Knollendam hoge ogen zou gaan gooien en zou strijden voor een eervolle plek ergens beneden in de onderste regionen van de middenmoot. En het werd uiteindeijk een keurige weverdiende dertiende plaats. Het team van het stichtingsbestuur van Knollendam bestaande uit Rob Hand, Ellen Krijgsman, Robert Jan Krijgsman en Hannie Oortwijn eindigde op de tweede plaats  Het team van Knollendam v.l.n.r. René, Dylan, Huub en Frank