Knollendam neemt afscheid van toppers

05-06-2018 12:48

 

Knollendam neemt afscheid van toppers

Na afloop van de wedstrijd tegen Wherevogels heeft Knollendam afscheid genomen van drie spelers die gaan stoppen. Aanvoerder jeffrey de Jonge sprak na afloop de drie vertrekkende spelers toe. Koen de Jong heeft besloten onze club te gaan verlaten. Twee jaar hebben we kunnen genieten van de weergaloze acties van Lex Meijns.  Zijn rushes en wonderschone doelpunten waren een lust voor het oog. Hij vindt het na twee jaar bij de groengelen welletjes en neemt afscheid van ons. Martin Klos werd rond 2004 door Chiel Kok bij het eerste gehaald. Dat was geen goed idee. Voor de tegenstander althans. Liefst veertien jaar was Martin een bijzonder betrouwbare verdediger die zijn tegenstanders menigmaal een vervelend middagje bezorgde.Tweemaal werd hij kampioen met Knollendam 1: in 2012 en in 2017. Een unieke prestatie. Knollendam bedankt de heren voor hun inzet voor onze clubMartin Klos ontving uit handen van de aanvoerder een fotoding

r schrijven...