Knollendam reünie geslaagd!

22-02-2017 11:54

Knollendam reünie geslaagd!

-04-02-2917-Tal van Knollendammers gaven acte de présence op de reünie die zaterdag plaatsvond in de kantine. Oud-trainer Arie Schilp, Jan en Rida Koene, Coen Nieborg, die helemaal op de fiets uit Millingen kwam , Burgemeester Tange en wethouder Saelman van de gemeente Wormerland, Reinier Oud- laatste man van het kampioensteam van het vijfde van 1986-, Piet Glas, 82 maar  in training voor de 33 ste editie van de Dam tot Damloop- zelfs Jaap Bruijn was er!!!  Klaas Bankersen werd door George Zwart in het zonnetje gezet omdat hij 80 jaar lid is van Knollendam, George werd op zijn beurt weer gehuldigd door René Oortwijn omdat hij voorzitter is en nog een jaar blijft. Jaap Leegwater, Serge Leegwater en Aad Stam werden geroemd, Erik Hartman werd bedankt voor zijn werk als trainer van de B-selectie  en Car Husslage vertelde nog een anekdote. (Lees: De anekdote ).Evert Klos praatte de boel weer deskundig aan elkaar en na het officiele gedeelte vonden er ook dingen plaats. Klik

Coen, Piet en Bart samen goed voor 350 jaar Knollendam