Koffie-corner klaar voor vele streekderby's

14-08-2017 18:23

 

"Dat krijg je nou met dat kampioen worden en promoveren", aldus Klaas Bankersen deze week bij de maandagochtendploeg. Met een knipoog weliswaar, maar toch. Het ging om de nieuwste innovatie van de club, een koffie-corner. Het bestuur rekent tijdens de thuiswedstrijden op veel toeschouwers. Logisch, met zoveel streekderby's komend seizoen. Clubs als WSV'30, Saenden, Sporting Krommenie, RCZ en Zaandijk nemen naar verwachting veel meer supporters mee dan tegenstanders uit bijvoorbeeld Amsterdam.

En die willen tijdens de rust straks allemaal snel een warme kop koffie. Dus moet er in een kwartiertje snel gehandeld kunnen worden door onze vrijwilligers in clubhuis 't Trefpunt. Daarom heeft voorzitter George Zwart ("Er komen ook extra mensen tijdens de rust achter de bar") in zijn bedrijf een fraaie demontabele koffie-tafel gemaakt. Die wordt alleen tijdens de rust bij drukke wedstrijden neergezet. Het dienstdoende bestuurslid bekijkt in de eerste helft het aantal bezoekers. Aan de hand daarvan besluit hij de tafel al dan niet neer te zetten. - Mopper -

  Mop-voorman Jaap demonstreert onze nieuwe koffie-corner, straks alleen in gebruik bij drukke derby's.