Mastodonten, óók bij vv Knollendam

22-03-2017 17:30

 

In de politiek worden ze partij-mastodonten genoemd. U kent ze wel. Lieden die gevraagd en ongevraagd met adviezen komen richting de huidige bestuurders.  Wiegel bij de VVD, Kok bij de PvdA, Halsema bij GroenLinks, Terlouw bij D66, Marijnissen bij de SP, Van Agt bij het CDA. Om er een paar te noemen. Bestuurders die van grote betekenis zijn/waren voor hun organisatie. Maar inmiddels geen directe bemoeienis meer hebben met de dagelijkse leiding.

Maar nog wel zeer betrokken zijn bij alles wat er zoal passeert, dag-in-dag-uit. En die enorme verdiensten hadden (en vaak nog hebben) bij hun club. Of dat nu een politieke partij is of een omni-vereniging in een dorp. Maakt niets uit. Elke organisatie heeft ze. Ook vv Knollendam. Zoals deze drie heren op de foto. Aad, Car en Jaap. Monumenten bij VVK. Niet voor niets al jaren erelid. En al heel lang (en nog steeds!) actief voor onze mooie club. Hulde voor onze eigen mastodonten!                  - Mopper -