Mini-veldjes in alle soorten en maten

06-04-2017 19:20

 

Mini-veldjes. Je hebt ze in alle soorten en maten. Luxe uitgevoerd, met alles erop en eraan. Of wat eenvoudiger, zoals bij zusterclub Blauw Wit, aan de overkant van de Zaan. Maar allemaal zeer doelmatig. En in alle gevallen zijn ze populair bij de kleintjes. Meestal zijn ze alleen toegankelijk voor beginnende spelertjes tot twaalf jaar. Bij Knollendam zijn er wellicht ook voorstanders voor te vinden. Zou een voorzichtig begin van weer een jeugdafdeling bij de club kunnen zijn.

Beginnen bij de allerkleinsten. Want ja, een vereniging zonder jeugd is als kerstboom zonder piek. Of zoiets. En we moeten toch ook aan de toekomst denken? Anderen zien een mini-veldje minder zitten. "Te weinig jeugd in het dorp, geen kader". De waarheid ligt waarschijnlijk ergens in het midden. En dat komt goed uit. Want precies in het midden op het voormalige trainingsveld (waar we nu al op tennissen, jeu de boulen en beacht-volleyballen) is nog precies plaats voor zo een terreintje. Vandaar.                  - Mopper -