Mop verhangt en onthult bordjes

04-04-2016 13:52

Mop verhangt en onthult bordjes

Er was niemand jarig maar toch gebak bij de maandagochtendploeg. De reden was deze keer de onthulling van de bijzondere naambordjes op ons sportpark. Voor deze gelegenheid waren ze nog even onzichtbaar gemaakt door ploegleider Jacob Leegwater. Hij vroeg de moppers nog voor de koffiepauze even samen de vijf bordjes af te gaan. Één voor één viel het doek,  weggetrokken door vijf uitverkorenen.

Die eer ging voor het Willem Bakker-plantsoen naar Klaas Bankersen, met zijn 90 lentes de oudste mopper. Aad Stam mocht die van zijn ''eigen"" Trekkershut onthullen, waarna Jacob Leegwater het Piet Prinsplein officeel zichtbaar maakte. Het bordje van 't Melkhuisje werd onthuld door Bart van der Laan en Hein Noom deed dat uiteraard voor zijn eigen plekje, Heins Hoekje. De feestelijkheden werden afgesloten met uiteraard koffie en.... verse aardbei-gebak-met-slagroom van bakker Kaskes.


                                                                                                                                   - Mopper -

 ..