Knollendam wint interland

05-11-2017 17:18

Knollendam wint interland

Ieder jaar gaan ze met het team een weekendje op pad. FC vanderberken uit het Belgisch Limburgs Kempenland. Dit jaar gingen ze naar Amsterdam en ze wilden ook graag een potje voetballen. Dus zochten ze op internet wat verenigingen in de buurt. De enige club die positief reageerde was de ons niet onbekende voetbalvereniging Knollendam. Vandaar dat  Knollendam en FC Vanderberken zaterdag een vriendschappelijke internationale wedstrijd speelden. De tegenstander werd bij station Wormerveer afgehaald. De Belgen hadden in de eerste helft een klein overwicht maar het was Nick Vermast die voor Knollendam scoorde. Na rust scoorden de bezoekers de gelijkmaker maar Knollendam won na een benutte penalty van Nick Vermast. De derde helft kregen de gasten eerst een broodmaaltijd en daarna ging de strijd gelijk op en eindigde uiteindelijk onbeslist. Daarna gingen de gasten per taxi terug naar het station. Het was een groot succes en de tegenstander was dik tevreden over de ontvangst bij onze club! Volgend jaar brengt Knollendam een tegenbezoek! 

Wat Plaatjes

Een pluim

Wat zou Knollendam zijn zonder vrijwilligers? Vandaar een pluim voor iedereen die zaterdag voor de club in touw was om er een geslaagde middag van te maken!

Beide teams poseerden voor de wedstrijd gebroederlijk bij elkaar