Overkapping staat als een huis

18-05-2018 19:38

Het is zover. De overkapping van het terras voor de kleedkamers is klaar. Daarmee is de wens van het bestuur onze toeschouwers bij thuiswedstrijden meer bescherming te bieden bij slecht weer een feit. De ontstane, overdekte ruimte voelt verrassend royaal; ook lekker licht door de gebruikte materialen voor het dak.

De nieuwe overkapping is net op tijd klaar voor de laatste thuiswedstrijd van het seizoen, tegen Wherevogels. En nog een belangrijk potje ook. Bij winst van Knollendam (en puntenverlies van Westzaan) is een periodetitel een feit. Zelfs het kampioenschap van de vierde klasse D is nog mogelijk. Kortom, spanning alom zondagmiddag vanaf 14.00 uur op sportcomplex 'Aan de dijk'.      - Mopper -

De nieuwe overkapping staat als een huis