Prins Cor brug ligt er weer strak bij

09-01-2017 14:47

Prins Corbrug ligt er weer strak bij

Een roeibootje, drie flinke palen, professioneel gereedschap en twee handige lieden. Dat kwam er allemaal voor kijken om de bekende Prins Corbrug weer horizontaal te krijgen. En dat is gelukt. Het brugdek had de laatste tijd een stijgingspercentage waar zelfs Joop Zoetemelk de hik van zou hebben gekregen, zo steil. Maar de planken liggen er nu weer keurig strak bij. Dankzij Ab en Aad. Hulde.

Helemaal klaar is de brug over de Bonkevaart, zoals de sloot door de Moppers steevast wordt genoemd, nog niet. Het brugdek wordt binnenkort voorzien van kunstgras, dat we ooit overhielden na de renovatie van Klein Wimbledon. Pas dan kan-ie zonder gevaar voor eigen leven worden betreden. Mooi werk, al met al.
                                                                                                                                                                         - Mopper -