Sinterklaas in Opel Blitz langs VVK

27-11-2017 15:21

Sinterklaas in Opel Blitz langs VVK

Ook de kinderen van Oostknollendam kunnen rustig slapen. Hij is er, Sinterklaas. Per boot, zoals elk jaar. Zondagmiddag om half twee zette hij er - mede dankzij dorpsvereniging Nova Vita - voet aan wal. In goede gezondheid. En onder toeziend oog van enige tientallen enthousiaste kinderen en hun ouders.Dat gebeurde allemaal aan het Noordeinde, nabij woonboot Humpy Dumpy. De Goedheiligman kwam natuurlijk niet alleen. Maar liefst tien (zwarte) Pieten vergezelden hem op zijn rondgang door het dorp.

De gulle bisschop mocht zelf uiteraard plaatsnemen op de oude brandweerwagen, de Opel Blitz uit 1958. Achter het stuur oud-brandweercommandant en oud-Knollendam-voorziter  Jaap Kleijn (76), wekelijks actief bij de Maandag Ochtend Ploeg (Mop). De vrolijke autorit voerde uiteraard ook langs sportpark "Aan de Dijk". En de Sint? Die keek minzaam en vooral goedkeurend toe, hoe ons vlaggenschip op dat moment uitstekend  partij gaf aan  Sporting Krommenie (1-1). - Mopper -