't Hop dreigt sportfunctie te verliezen

20-11-2017 14:11

Het gaat niet goed met de gymzaal in Oostknollendam. 't Hop dreigt zijn sportfunctie te verliezen. En dat klinkt niet fijn, na de eerdere teloorgang van onder meer de basisschool, de vrijwillige brandweer en de gymvereniging. Er wordt nu bekeken wat er met de ruimte moet gebeuren. Ook vv Knollendam maakt er zelden (heel soms, tijdens een strenge winter) gebruik meer van. Dat was wel anders toen we als VVK nog veel jeugdleden en -elftallen hadden.

Vele jaren was "de voetbal" in de wintermaanden dan ook vaste huurder. Anno 2017 staat 't Hop vooral leeg. En nu wordt er een nieuwe functie voor het gebouw gezocht. Dat lijkt vooral opslag van goederen te worden. De Shok, Nova Vita en de brandweer zien mogelijkheden. Mogelijk eerst alleen in de (voormalige) kleedruimtes, waardoor de sportzaal zelf vooralsnog  even gespaard kan worden. Wordt vervolgd. - Mopper -

     

    't Hop dreigt zijn sportfunctie te verliezen. Hier de zaal tijdens een spelletjesmiddag voor kinderen op Koningsdag . Knollendamvoorzitter George Zwart is opperspreekstalmeester