Tienkamp bij VVK groot succes

08-10-2015 12:32

ienkamp bij VVK groot succes

De organisatie van de tienkamp had van tevoren geen idee hoe druk het zou worden. En dat viel achteraf alles mee. Vooral bij de jeugd. Maar liefst dertig kinderen gaven acte de présence  om enthousiast deel te nemen aan de tien onderdelen. Bij de senioren meldden zich vier teams (onder meer Brandweer, Vrouwen van Nu en een team van  KnolBoules), evenals enkele ‘’eenmansformaties”.
 
Iedereen kon deze middag meedoen. Op het programma stonden onder meer onderdelen als korfbal, tennis, darten, schieten op een gatenbord, jeu de boule, strand-volleybal en  sjoelen. Vooral dat laatste was wel heel bijzonder. Speciaal voor deze gelegenheid had organisator René Oortwijn een zeven-en-een-halve meter (!) lange sjoelbak uit Marken Binnen laten aanrukken. De ouders van René waren bij het bijzondere sjoelen als scheidsrechter en puntenteller  ingehuurd.  Een openlucht-diskjockey op het veld en het fraaie, zonnige weer deden de rest voor een geslaagde, gezellige middag. Zeker voor herhaling vatbaar. Hulde voor de initiatiefnemers!

 

 Containergooien en sjoelen

 

U kunt hier schrijven...