Vanaf nu ook pinnen in de kantine

06-10-2017 12:09

 

Hij is operationeel, het nieuwe pinapparaat. Vanaf heden kunnen klanten in ons clubhuis 't Trefpunt ook pinnen. Dat was een wens van sommige bezoekers. Sommige daarvan blijken veelal geen contant geld meer bij zich te hebben. Die betalen kennelijk alles met ''de pin". Op de foto de nieuwste innovatie bij de club.Die bestaat overigens niet alleen uit een pinapparaat, maar is óók voorzien van een afreken-beeldscherm.  Daarop toetsen de vrijwilligers achter de bar de af te rekenen bestelling in. Die komt vervolgens op het - al dan niet gewenste bonnetje - te staan. Makkelijker kunnen we het niet maken. Overigens blijft het ook mogelijk contant af te rekenen.

                                                                                                                                - Mopper -

 

Het nieuwe pinapparaat.Op de achtergrond ereleden Aad en Car