Vier Knollendammertjes naar Dortmund

16-11-2014 10:58

 

Vier Knollendammertjes naar Dortmund

Het derde had afgelopen weekeinde een vrije zondag en daarom gingen enkele spelbepalende en wellicht spelbedervende spelers naar de wedstrijd Borussia Dortmund- Borussia Moenchen-Gladrindfleischetikettierungs-überwachungsaufgabenübertragungsgesetz. René, Joop, Jacko en Erwin zagen hoe de thuisploeg dankzij een wereldgoal van een speler van Borussia Moenchenetcetcetc  eindelijk weer een overwinning boekte.  Na afloop wilden de Knollendammers nog met enkele spelers van Dortmund op de foto, maar die vluchtten in de catacomben toen zij de groengelen zagen en bleven daar enkele uren zitten tot de kust weer veilig was.

  De spelers van het derde waren niet onder de indruk van de eigen inzet van Borussia Moenchengladeierschalensollbruchverursacher: 'Die van ons zijn veel mooier', luidde hun commentaar.