Voetballen genoeg bij VVK, maar toch...

28-11-2017 20:42

Voetballen genoeg bij VVK, maar toch...

Voetballen. Vijfjes. Knikkers. Leren monsters. Het speeltuig. We hebben er genoeg, anno 2017. Toch blijft de Mop er elke maandag scherp op. Overal wordt gekeken. Naar verdwaalde ballen. In de sloot, de bosjes, de nabije weilanden. En bij de buren. Daar ontdekten we een fraai geel exemplaar. In de minder royale jaren 60/70 waren we dat helemaal, alert op ballen in de sloot. Daar was toen overbuurman Blauw Wit niet zo blij mee.

De Westknollendammers jubileerden in die periode. Tijdens de receptie hield een bestuurslid van Knollendam een gloedvolle toespraak bij de zaterdagclub. Hij vertelde dat VVK vrijwel nooit ballen hoefde te kopen. "Elke zaterdagmiddag scheppen we die al jaren uit de Zaan, na jullie wedstrijden. Vooral met westenwind vissen we er nogal wat uit het water. Daarvoor onze hartelijke dank". Het verhaal werd ''onze man'' niet in dank afgenomen...

                                                                                                                                                        - Mopper - 

Een bal bij de buren van VVK