VVK: het doel heiligt de middelen

07-02-2017 12:40

VVK: het doel heiligt de middelen

Aan (goede) doelen geen gebrek bij Knollendam. Klein, groot, middelmaat. Dat bewijst ook deze foto. We zijn anno 2017 van alle markten thuis. En vooral de kleine doelen kunnen het seizoen 2017/18 wel eens van pas gaan komen. Zeker nu de KNVB plannen heeft het jeugdvoetbal anders aan te gaan pakken. Officieel is het allemaal nog niet.Maar toch...

Het lijkt er sowieso op dat in de nabije toekomst kleinere jeugdteams tegen elkaar gaan voetballen.  Zes tegen zes? Vier tegen vier? En welke leeftijden precies? Even afwachten nog. Maar wellicht biedt dat voor VVK een kans volgend seizoen weer voorzichtig met jeugd te beginnen. De bal ligt dan  bij enthousiaste Oostknollendamse ouders. Want het went nooit natuurlijk, op zaterdag geen (jeugd)wedstrijden op ons mooie complex. Een mooi doel!

                                                                                                                        - Mopper -