VVK'ers bij Freek in uitverkocht Dorpshuis

09-11-2017 17:38

 

Freek de Jonge terug in Oostknollendam. Na 15 jaar. En hoe! Wat een geweldige voorstelling, deze week in een uitverkocht Dorpshuis. Daaronder ook veel leden van vv Knollendam. En die zagen een Freek in topvorm. Héél humoristisch, maar ook gepassioneerd, scherp, snel, kwetsbaar, warm, gedreven, gevoelig. De 73-jarige kleinkunstenaar uit Muiderberg had er bij de Pook duidelijk zin in. En hij niet alleen. Dat gold voor de hele crew. Zoals Hella de Jonge en het vierkoppige, professionele orkest. Kortom, de voorstelling boeide, elke minuut. Vanaf  de eerste (om half negen) tot het ovationele slotapplaus, iets na half elf.

Het ging deze avond om een try out. Maar dat maakte de voorstelling alleen maar nóg leuker. Zoals het moment dat zijn vrouw Hella (zij zat achter de lichtknoppen) na tien minuten even naar voren kwam. Om dichtbij het toneel aangekomen de geconcentreerde Freek erop te attenderen dat zijn bekertje water wel erg dichtbij de laptop stond (waarop onder meer alle beelden van de voorstelling). Het stoorde allerminst. Integendeel. Vanaf dinsdag 21 november t/m zaterdag 25 november is "Reikhalzend verlangen - Zaansch Veem 2.0" te zien in het Zaantheater. Een absolute  aanrader!

- Mopper -

                                                                                                              

BIJ DE FOTO's:

Rechtsboven: Na afloop signeert Freek in het Steegje voor veel liefhebbers zijn boek Reikhalzend verlangen.

Onder : Freek buigt diep voor het uitbundige slot-applaus.